Hakkımızda

2015 yılında temelleri atılan BEWE, geniş kitlelere kalite ve konforu sunmak üzere kuruldu.

İlke olarak en yüksek kalitede ürünleri, en güzel bir şekilde sunmayı amaç edindik.

BEWE’ da satılan ürünleri çok çok uygun rakamlara mal edip müşterilerimize alalade ürünler göndermek de tercih edilebilirdi.
Ancak bu tip ürünler zaten her yerde bulunabilecek ürünler olduğu için biz bunu tercih etmedik. Biz müşterilerimize çok kaliteli ürünler göndermek istedik.

Kumaşların pamuğu aylarca araştırıldı. Özel olarak seçildi ve %100 pamuklu çok kaliteli bir kumaş elde edildi. Bu kumaşla BEWE ‘ye özel olarak tshirtler dikildi. Bu tshirtlerin üzerine ise BEWE konseptine uygun tasarımlar uygulandı.

BEWE deki tshirtlerin tasarımlarda herhangi bir kimyasal ya da bitkisel bir boya kullanılmaz. Heryerde olan empirme denilen boyama ya da printer ile baskı yapılmaz. Güneşe çıkıldığında rengi soldu şikayetleriniz olmaz.
BEWE tshirt ve hoodieleri, o siparişe özel profesyoneller tarafından o siparişe özel üretir ve tasarımlar o siparişe özel el işçiliği üretilir.

BEWE çoraplar en üst kalite gerçek bambu elyafından üretilmiştir. Diğer platformlarda bambu adı altında satılan viskon ipi ile üretilmiş çoraplardan değildir. Antibakteriyeldir terleme ve kokuyu önler, serinlik hissi verir.

Ürün gamımızı yakın gelecekte genişletmek için üstün gayret gösteriyoruz.

Ürünlerimizi en iyi ve kaliteli malzemelerle üretip en gerçekçi fiyatlarla sunuyoruz. Ucuzluğun değil, gerçek özenli kalitenin peşindeyiz.

BEWE fark yaratmaya devam edecek..

BEWE © 2021 – Tüm hakları saklıdır.
İstanbul / TÜRKİYE

www.bewe.com.tr sitesi, BEWE İnternet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne bağlı bir platformdur.